NAJLEPSZE ZDJĘCIA ŚLUBNE W ŁODZI


SERDECZNIE ZAPRASZAM

    Najlepsze zdjęcia ślubne w Łodzi. Witam na mojej stronie. Jeżeli trafiliście Państwo tutaj , oznacza to, że w bliższej lub dalszej perspektywie będziecie chcieli zatrudnić fotografa, który udokumentuje dzięki fotografiom Wasz ślub. Ze swojej strony postaram się przybliżyć Państwu mój sposób pracy , portfolio i narzędzia , których używam. Doradzę w doborze odpowiedniej oferty. A jeśli będziecie zainteresowani pomogę również wybrać odpowiedni produkt z szerokiej oferty nośników, wydruków, albumów i foto książek, które oferuję swoim klientom.  Najlepsze zdjęcia ślubne w Łodzi to oczywiście tylko subiektywna opinia moich klientów. Jest to również jedna z wielu fraz, które pozwalają na “ślubne” ustawienie pozycji u wujka google. Chcąc, nie chcąc opracowując tekst  stronę musimy gdzieś wcisnąć takie zwroty. Ale teraz już poważnie.

    Odwiedzający moją stronę są najczęściej ( 70-80% )  młodymi kochającymi się Parami, które planując swoje uroczystości ślubne chcą , aby ten dzień został zapisany w najlepszy z możliwych sposobów czyli tzw “Reportaż ślubny“. I jest mi z tego powodu niezmiernie miło. Ciekawe sesje narzeczeńskie czy ślubne.  Odpowiednio przedstawiona ceremonia ślubna oraz niebanalne spojrzenie na przyjęcie weselne to to czego oczekują dzisiejsze pary młode. Wybór fotografa na tak ważną uroczystość jak ślub to dla Pary młodej często godziny poszukiwań na stronach internetowych, opinie  znajomych itd. I takie poszukiwania i przemyślane decyzje zdecydowanie polecam.  Kierowanie się tylko i wyłącznie ceną lub w wielu przypadkach nawet jej brakiem, ponieważ zdarzają się również darmowe oferty wykonania takiej usługi też nie jest dobrym rozwiązaniem.   Fotografia ślubna to jedna z trudniejszych dziedzin fotografii .

     Aby wykonać profesjonalny reportaż ślubny fotograf powinien posiadać doświadczenie w wielu odrębnych dziedzinach fotografii takich jak portret czy reportaż. Jeśli para młoda zażyczy sobie zdjęcia w studio to również fotografia studyjna nie powinna być mu obca. Tak więc przede wszystkim kierujcie się odpowiednim dla Was i Waszego stylu portfolio. Zwróćcie również uwagę na takie rzeczy jak np sprzęt, którym posługuje się fotograf. Odpowiednio jasne obiektywy, drugi aparat , zapasowe komplety baterii itd. Często przyjęcia weselne odbywają się w dość ciemnych salach weselnych. Zwróćcie uwagę na to, jak dany fotograf radzi sobie z takimi warunkami. Jak wyglądają jego fotografie na przykład z zabawy. Czy widać tylko osobę na pierwszym planie a reszta sali i gości weselnych jest pogrążona w czarnej dziurze? Czy też udaje mu się uchwycić klimat zabawy i  przedstawić ciekawe ujęcia pary młodej czy gości podczas zabawy. Sprawdźcie, co może Wam zaoferować w wybranej cenie. ( patrz umowa ) I jak wygląda taka umowa. Co zawiera. Czy dokładnie opisuje wszystkie usługi, za które płacicie. Czy jesteście zabezpieczeni w razie zdarzeń losowych itd, itd. Tak więc życzę rozważnych i udanych decyzji i zapraszam do kontaktu.

Loading...