Domowa

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódźFotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

           Fotografia ślubna łódź to kadry zawierające emocje. Reportaż ślubny widziany i zapisywany w pewien przemyślany sposób. Fotografia ślubna łódź to również ogromne możliwości wykonania pięknych sesji ślubnych. Chcę Państwu zaoferować oprawę fotograficzną ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego oraz sesje plenerowe. Moja fotografia ślubna to reportaż. Twarze przyjaciół, gesty, wybuchy śmiechu, płacz. Bez ciągłego poprawiania. Sztucznego ustawiania fotografowanych bohaterów.  Staram się, aby moja fotografia była naturalna, ponadczasowa.  Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego portfolio oraz sprawdzonych opinii o mojej pracy na stronach o tematyce ślubnej. Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dlatego powinien się nim zająć fotograf, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

HISTORIE ŚLUBNE

       Fotografia ślubna to taki rodzaj fotografii, który daje potężną dawkę pozytywnej energii. I jakkolwiek banalnie by to nie zabrzmiało, fotografuję śluby ponieważ po prostu to lubię. W moim portfolio znajdziecie historie par, ich rodzin oraz gości weselnych, których mam przyjemność poznawać podczas mojej pracy. Możecie zapoznać się ze stylem mojej fotografii. W jaki sposób kadruję i jaka kolorystyka jest mi bliska. Jeśli takie fotografie do Was przemawiają zapraszam na spotkanie.

To nie jest tylko usługa fotograficzna. To atmosfera tego dnia.  Uśmiech radości, łza szczęścia i uścisk dłoni. To  Wasza pamiątka na całe życie.

Z a p r a s z a m    W a s    d o    m o j e j    g a l e r i i,    g d z i e    b ę d z i e c i e    m o g l i    z a p o z n a ć    s i ę

z    m a t e r i a ł a m i    z    m o i c h    r e p o r t a ż y    ś l u b n y c h    o r a z    s e s j i    p l e n e r o w y c h.

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

A OTO KILKA OPINII PAR, KTÓRE MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ FOTOGRAFOWAĆ .

A OTO KILKA OPINII PAR, KTÓRE MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ FOTOGRAFOWAĆ .


Dlaczego właśnie Ja ?

Każda Para młoda marzy, aby ten dzień należał do tych najpiękniejszych momentów w ich życiu. Aby kojarzył im się ze szczęściem, elegancją i pięknem. Aby te wszystkie cudowne rzeczy, które miesiącami starannie, często z pomocą najbliższych przygotowywali pasowały do rangi wydarzenia. Jednym słowem by to wszystko powodowało, że ten dzień będzie niepowtarzalny i najszczęśliwszy w ich dotychczasowym życiu. I oczywiście marzą, aby wszystko to uwiecznił dla nich fotograf z pasją i pomysłem. Z którym będą się fajnie dogadywać. Któremu po prostu będą mogli zaufać. I dla którego ważne będzie, aby stworzyć piękną opowieść i zapisać ją dla nich na fotografiach. Dlatego moja oferta skierowana jest właśnie do tych wymagających klientów, którzy oczekują usług i produktów na najwyższym poziomie. Ze swojej strony wsłuchuję się w ich potrzeby. Przedstawiam różne rozwiązania i tłumaczę w jaki sposób mogą z nich korzystać. Każda z tych Par jest inna i niepowtarzalna. Więc i ich potrzeby i wizje są różne. Dlatego jeśli trafiliście na moją stronę i styl mojej fotografii jest Wam bliski –  serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

    NAJCZĘŚCIEJ FOTOGRAFUJĘ UROCZYSTOŚCI W WOJEWÓDZTWACH ŁÓDZKIM, MAZOWIECKIM, WIELKOPOLSCE I DOLNYM ŚLĄSKU . ZDARZA MI SIĘ FOTOGRAFOWAĆ WE FRANCJI, WŁOSZECH, SZWAJCARII, HISZPANII. ZDARZYŁO MI SIĘ FOTOGRAFOWAĆ NAWET W AFRYCE. DLA WAS WYBIORĘ SIĘ NAWET NA BIEGUN POŁUDNIOWY I STWORZYMY RAZEM PIĘKNE FOTOGRAFIE  JEŚLI TYLKO SOBIE TEGO ŻYCZYCIE.

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

Fotografia ślubna łódź, zdjęcia ślubne łódź

NA INSTAGRAMIE

@PIOTRMAKSA

O b s e r w u j c i e  n a  b i e ż ą c o  m o j e   r e p o r t a ż e  ś l u b n e,  s e s j e  p l e n e r o w e ,

  o r a z   o c z y w i ś c i e    s u p e r  s u p er  s z c z ę ś l i w y c h  l u d z i  .

#piotrmaksa #maksaphotography #weddingsmaksa

Oceń

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/klient.dhosting.pl/serwermaksa/piotrmaksa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/serwermaksa/piotrmaksa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/klient.dh...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/serwermaksa/piotrmaksa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35